| DoctorOtker22 a întrebat:

Salutare, de cateva zile internetul îmi merge foarte greu ca de exemplu cand intru intr-un browser si vreau sa deschid yotube-ul dureaza 2-3 minute sa mi se incarce.(şi la videoclipuri la fel ). De la PC nu are cum sa fie, cred. Care ar putea fi problema? Internet-ul in general îmi merge foarte bine.

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Posibil sa aiba aia probleme. Dar sunt oarecum sigur ca ai probleme cu legatura de la server. Firele... slabite sau altele. Ideea este sa faci un deranjament la ei

| phantom22 a răspuns:

Sună la aia de la internet.