| Guest10 a întrebat:

Salutare. De câteva zile sunt într-o mare dilema, pentru că habar nu am ce laptop sa îmi iau :)) mai jos am lăsat o lista cu ceva laptopuri care m-ar interesa.
Am nevoie de viteza, sa pot lucra în word și să navigheze pe internet cu muzica YT pe fundal, eventual un film la calitate buna pe Netflix, un joculeț, poate de genul ETS2 sau fifa14, (jocurile sunt opționale), și o baterie buna.
Am nevoie de el pentru școală/cursuri online, că la facultate o sa incep sa am mult de lucru de pe laptop (nu e facultate IT încât să necesite ultratehnologie).
Ce recomandati, dintre astea?
Sau dacă aveți voi alte recomandări... Până in 3000 lei.
Dau funda!

https://www.compari.ro/......538486704/

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că mai mult de juma' din ce ți-ai propus, NU mai sunt!

| Guest10 explică (pentru sierra1):

Sunt pe compari.ro. sau cel puțin nu apar indisponibile. Te rog sa dai un ochi pe Link happy

| sierra1 a răspuns (pentru Guest10):

Eu cred că NU ințelegi ce-i cu acel compar.ro!

Dă un click pe "spre magazin", vezi ce e (adică ce nu mai e) și imi scrii mai apoi

| Guest10 explică (pentru sierra1):

Da, da, am văzut acum. Scuzați happy

| sierra1 a răspuns (pentru Guest10):

No problem