| WW2K18 a întrebat:

Salutare, de ceva timp pcul meu se stinge singur, iar apoi se aprinde, stiti ce pot face?
**dau funda**

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Il restaurezi la un moment anterior sau reinstalezi windows!

| WW2K18 explică (pentru lpavel):

Daca fac asta, imi mai ramane contul de steam? si jocuriile?

| lpavel a răspuns (pentru WW2K18):

Binenteles ca-ti vor ramane! Contul de steam e ca un cont de Facebook numai ca trebuie sa descarci acel program mic de steam unde te loghezi din nou si iti reinstalezi si jocurile pe care le gasesti in cotul tau de steam si care nu se vor sterge niciodata cat contul tau de steam exista indiferent ce faci tu cu pc-ul tau. Poti sa-ti cumperi alt pc daca vrei si te loghezi de pe ala pe steam si jocurile tale vor fi acolo! Sper ca m-am facut inteles!

| Fury12 a răspuns:

Poate ca este folosit mul si din cauza ca se incinge se stinge.Dar daca aceasta este problema trebuie sa sati mai putin timp de mai mult timp