| andreeasweetlove a întrebat:

Salutare!
De curand mi-am cumparat un laptop Lenovo G580 (varianta cu hard de un tera) si am observat ca nu functioneaza banda aceea subtirica din dreapta pad-ului care are rolul rotitei de la mouse.
Sa fie din setari? Cum o pot face sa functioneze?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora-l pe numitul de mai sus care habar nu are despre ce vorbeste.

Scroll-ul nu iti functioneaza pentru ca nu au fost instalate corect driverele/driverul touchpad-ului.

1 răspuns:
| Politaiu a răspuns:

Nu este din setari, trebuie sa se activese imediat dupa pornire, daca l-ai cumparat de la magazin du-te cu garantia! Funda?