| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
De curand mi-am luat Router Wireless si am o problema cu el.
Router-ul e conectat cu cablu la PC-ul meu dar mai am un PC la care vreau sa ma conectez cu Wireless.
Am instalat Driverul la Wireless si imi gaseste reteaua. Cand dau Connect imi apare ca se incarca (conectarea) si ramane asa in jur de 1-2 minute. Dupa aceea dispare fereastra cu conectarea si nu se intampla nimic.
# M-am conectat la Wireless si dupa telefon si laptop si merge. Problema este la PC. Nu stiu ce are. Am windows XP. Trebuiesc ceva setari?

1 răspuns:
| djdani1 a răspuns:

Incerca sa reinstalezi drivele de placa de retea.
Bafta!