| icsbooy a întrebat:

Salutare. de curand mi s-a schimbat interfata la pagina principala facebook, inainte era cu acea banda neagra in stanga cu aplicatii si prieteni online, acum e o prostie, cu banda alba in dreapta cu toate notificarile care le fac prietenii si prieteni online, cum fac sa fie ca inainte cu acea banda neagra in stanga? am inteles ceva pe la aplicatii, dar nu stiu si nici nu gasesc oricat as cauta. DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| aninominatus a răspuns:

Nu se poate! Au facut aia de la Facebook ceva. Si mie imi placea mai mult iainte

| PaRoxHerondale a răspuns:

Mie mi s-a schimbat facebookul dupa ce am schimbat limba. ai umblat cumva la limba? daca nu, probabil au schimbat ei dar acea parte alba unde iti apar notifiarile prietenilor o poti face mica sa nu se vada daca chiar te deranjeaza.

| Ecaterina10 a răspuns:

Oh, sunt lucruri mai importante decat interfata de la pagina de facebook...

| icsbooy explică (pentru Ecaterina10):

De exemplu sa dai "like" "comm" "share" si sa te joci, ce ai putea face altceva?laughing) mai bine ramanea HI5 cum era inainte si nu mai aparea fbk -.-

| Ecaterina10 a răspuns (pentru icsbooy):

Cand am spus ca exista lucruri mai importante, nu m-am referit la alte site-uri...la internet; ci la acele lucruri care te ajuta cu adevarat in viata, in viitor.Majoritatea tineretul din ziua de azi se lasa condus de toate lucrurile acestea superficiale, inutile( cum ar fi facebook-ul ) si nu mai vad scopul vietii. Acesta nu este in nici un caz sa dai si sa primesti like-uri, sa pui cat mai multe poze pe pagina de facebook, ci sa te descoperi pe tine insuti si lumea care te inconjoara.
Cand realizezi care sunt cu adevarat lucrurile importante doar atunci iti vei da seama ca mai sunt atat de multe lucruri de facut, doar ca nu este suficient timp...
Pare mult mai usor sa fii inconjurat de superficialitate, insa noi ca si oameni rationali trebuie sa constientizam ca trebuie sa depasim anumite limite, sa luptam pentru ceea ce este corect din punct de vedere moral...
Sunt doar anumite ganduri pe care le am si pe care, din pacate, majoritatea nu le impartasesc...
Nu stiu cati ani ai, poate esti mai mare decat mine, insa, iti doresc sa ai cat mai curand o pana de curent cel putin o saptamana, poate astfel o sa descoperi un lucru mai important decat facebook-ul sau jocurile... De ce imi bat capul degeaba!?
TAKE CARE!

| icsbooy explică (pentru Ecaterina10):

Am 21, si chiar ti l-ai batut degeaba, fac comunitate p 3.5T. cauta pe net si vezi cam despre ce e vorba, cam aceeasi chestie sa stai fara curent si in acelasi timp si cu alte conditii un pic mai altfel decat "ca la tine acasa", nu ma interesa facebook-ul, pur si simplu ma deranja interfata, o chestie care ai vrea sa ai o pagina "aranjata" altfel... o.O

| Ecaterina10 a răspuns (pentru icsbooy):

Aici nu e vorba despre ce faci sau nu, e vorba despre faptul ca intrebarea ta este tipica superficialilor...A celor care nu pot sta linistit fiindca sunt deranjati de lucruri marunte si inutile, de o interfata in cazul tau!? Cand o sa fii deranjat de vreo durere fizica care nu iti da pace deloc atunci sa te deranjeze si sa faci orice sa scapi de ea! Nu am nimic personal cu nimeni si chiar nu-mi mai bat capul!