| tonnelu a întrebat:

Salutare de recent am achizitioat un laptop HP 250 cu procesor Intel(R) Celeron(R) 2.16 GHz 2 RAM 64 bit si Windows 8.1 totul bine si frumos prima data Minecraftul megea cu 100 fps fara problema sa zicem ca toate mergeau cum trebuie dar de curând laptopul a inceput sa nearga greu sa se blocheze si mi s-a stricat recovery-ul va rog ajutati-ma sau spuneti-mi o modalitate da a rezolva problema cu laptopul

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Windows 8 si 8.1 sunt doua castane. acelasi drum posibil sa il aiba si 10
ultimul so muncit cu adevarat si care nu a dezamagit utilizatorii Microsoft e 7. oricare versiune de 7 e mai indicata castanelor.

| tonnelu explică (pentru gelu1970):

Scuze dar nu am inteleles nimic ce trebuie sa fac lasa castanele laughing

| gelu1970 a răspuns (pentru tonnelu):

Instaleaza o versiune de w7