| SashaS a întrebat:

De vreo doua zile nu imi mai merge facebook-ul. Cand dau la mesaje nu imi apar pur si simplu se face ecranul alb si la notificari nu se incarca iar chat-ul nu apare deloc.
Eu cred ca cineva m-a blocat dar cand dau ACASA apar toate cele, normal.
Ce sa se fii intamplat? Ajutati-ma! Am incercat sa intru de pe mobil si merge foarte bine dar de pe calculator nu.
Nu vreau sa-mi fac alt facebook. Ce fac? Please help, dau fundita!happy

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa stergi istoricul accesarilor din browser (IE, Mozilla, Chrome) si fisierele temporare stocate pe hard. Recent, am avut aceeasi problema online, dar pe alta aplicatie. Dupa ce am eliberat browser-ul, totul a revenit la normal. Spune-mi ce folosesti, ca sa-ti spun cum sa faci!