| andrei0511 a întrebat:

Salutare!
Deci, mi-am luat un tv Samsung plasma, inainte aveam unul cu tub.Cand am pornit prima data televizorul, si am facut setarile, mi-a gasit automat canalele.Insa desi, am canale pe care nu le aveam inainte, acum lipsesc cateva canale pe care le aveam inainte precum cartoon network sau disney.
Aveti vreo idee cum pot gasi aceste canale?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

Pai din cate stiu eu la tv noi iti apare mai multe optiuni la scanare, si printre ele este si ceva de filtrare " canale digitale, canale prin cablu " ceva de genul tu trebuie sa il pui sa scaneze dupa tot ce poate gasi, mult succes