| Mihai_Grad_1986 a întrebat:

Salutare

Detin de curand o pagina de firma pe facebook
Insa doresc sa chimb unele lucruri pentru care va rog sa ma ajutati

Mai precis de pe userul mei principal (nume si prenume)pot sa dau share sau like sau sa scriu tot felul si aproape unde vreau.
Tot de pe contul personal pot sa intru in grupuri unde sa discut sau postez anunturi (gen vanzari, cumparari, inchirari)

Problem apare cand eu am o pagina de firma pe facebook (mag store) si doresc sa intru in grupuri de vanzari sau etc unde sa pot posta sau da share la anumite anunturi/produse comercializate de mag-store.ro.

Cum procedez?
Va rog sa-mi explicati deoarece am impresia ca nu ma descurc si doresc ajutor pentru a putea sa intru si postez anunturi in grupuri

1 răspuns:
| RuxandraDDL a răspuns:

De pe pagini nu se poate intra pe grupuri, doar de pe conturi personale.
Sper ca te-am ajutat happy