| xbebex a întrebat:

Salutare din nou o mica mare problema am instalat debian 8 si nu pot face conexiunea la internet rds am incercat si in terminal sudo pppoeconf si imi zice comanda negasita. Stie cineva cum fac conexiunea ca eu nu ii dau de cap?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cred ca cel mai bine te inscrii pe site-ul ubuntu.ro. Cred ca acolo gasesti cel mai repede rezolvare la problema ta.

| untu a răspuns:

Cel mai bine sa chemati tehnicianul specialist de la serviciul asistenta tehnica internet de la RCS &RDS!