| DeyCj a întrebat:

Salutare din nou. Vreau să vă mai întreb cam la ce preţ aţi evalua un astfel de desktop:
AMD sempron 2200Mz silgle core
Ram: 2, 25 Gb
Ram maxim suportat: 4 GB
Placă de bază ECS Ge force 7050 M-M
Placă video:integrată Nvidia Geforce 7050 PV/Nvidia nForce 630a
Rezoluţie:1024 X 748
Placă reţea:Ethernet integerată
Monitor Acer AL1716
Dimensiune: 17"
Dimensiune display: 338 x 270 mm
Conectare suportată:VGA (Analog D-sub), Digital (DVI-D) (on selected units)
Dimensiuni: 377 x 396 x 182mm
Tip:TFT
Cameră Web A4 Tech cu driveri de Windows Xp/Vista
Mouse: RPC
Tastaură americană:Intex
Boxe PC:Vivanco maxim 3 W

Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Pai mai mult de 5 mil nu se poate, daca este tipul de soket la CPU la care ma gandesc eu si are DDR 1...pa ilie! Mai tinel poate-l faci server!

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

La 10 milioane

| Speedo a răspuns:

Daca ar fi nou sistemul da ar face vreo 10 mil., dar ma indoiesc. Asa ca daca-l vrei ofera 6-7 mil. Sau mai poti astepta pana la sarbatori si cu 10 mil. gasesti ceva mult mai bun

| virusake a răspuns:

Ai dat niste date de ne-ai rupt gura. rolling on the floor
1280x1024 e rezolutia.

Depinde de cumparator. big grin
Eu nu as da mai mult de 500 de lei pe el.
Pe cineva mai neinitiat il poti avea de cumparator cu 600-700 de lei. big grin Ceea ce e mai mult decat rezonabil. big grin

| raMLesS a răspuns:

As da maxim 5 lei... e varza omuleee, arunca-l laughing

| DeyCj explică (pentru raMLesS):

Oricum până la urmă l-am vândut, demult.Pe vremea aia vreo 200 lei erau bani, nu ca acum. happy