| Urecke_Alex_1994 a întrebat:

Salutare dragi prieteni! Am un HP Pavilion care nu se aprinde atunci cand e conectata mufa de incarca.Am incercat sa il aprind fara mufa si merge.Daca il aprind fara mufa, se aprinde dar daca dupa ce se aprinde ii bag mufa inapoi se stinge in cateva secunde. adica ramane ecranu negru

1 răspuns:
| suffarstar a răspuns:

Salut, scoate incarcatorul din laptop, scoate si bateria, apoi tine butonul apasat timp de un minut. Apoi pornesti laptopul doar cu mufa de la alimentare, fara baterie. Daca porneste, stinge-l si adauga bateria.