| anonim_4396 a întrebat:

Salutare dragi utilizatori! Laptopul meu care are cam 4-6 ani nu stiu exact are niste probleme:
1.Cand il deschid deseori nu merge sonorul.
2.In timp ce ma joc SA:MP uneori imi apare un ecran albastru cu ceva gen"Begining dump of psyhical memory".
3. Dupa ceva timp ce l-am deschis imi apare o caseta cu titlul"Microsoft Visual C + + Runtime Library" si in caseta scrie
"Runtime Error!
Program: C:\Program files\Common files\Java\Java update\jusched.exe
R6002
-floating point support not loaded"

Ce ar putea avea? Dau o Funda mare si nu vreau raspunsuri in batjocura.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza Windows si instaleaza numai driver-ele originale, la fel si programele sa fie suta la suta compatibile cu Windows-ul tau = asa vei scapa de aceste erori! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai incercat sa iti instalezi alt windows? Sau sa iti formatezi hardul sau poate sa iti instalezi un program de gasit si instalat driver-e happy