| Asafff1337 a întrebat:

Salutare. Este posibil ca de la noul update (zic asta deoarece înainte nu se intampla) sa te arate on pe messenger aproape mereu? A mai pățit cineva? Sau este vreo setare noua pe care eu nu o stiu? Gen sa nu te mai arate cand esti deconectat, ci doar tot timpul on?

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu ai folosit cumva Facebook like sau din google un Facebook si sa fii logat acolo?

| Robertandrei4858 a răspuns:

Am patit si eu, se intampla asta deoarece nu se face refresh