| Marian586 a întrebat:

Salutare eu folosesc un HTC one m8s si vreau să-l dau la schimb pe un LG g3 m-am uitat la specificați îi Putin mai bun LG g3 decât HTC dar vreau părerea voastră eu sunt foarte mulțumit de HTC si nu as vrea să-l dau la schimb pe LG si sa nu fiu mulțumit dau funda!

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

G3-ul are probleme cu bateria, tine destul de putin datorita ecranului 2K si a procesorului care se chinuie sa randeze totul la rezolutia 2K, ca si performante este ok dar ar fi mult mai bun daca ar fi avut ecran full HD
Din cauza rezolutiei telefonul nu prea face treaba buna in gaming.
Camera este ok, face poze bune, in schimb camera frontala lasa putin de dorit.
Daca esti multumit de HTC nu merita sa faci schimbul!