| PickUp a întrebat:

Eu intru de foarte multa vreme pe google chrome... Si nu vreau sa vada cineva pe ce am intrat! Sterg istoricul si dupa mai exista ceva ca-sa vada pe ce am intrat pe google chrome? Dau funda + vot repede!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Stergi istoricul sau folosesti modul incognito.
http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95464

9 răspunsuri:
| geoka23 a răspuns:

Nu cred! o data ce ai sters storicul elimina toate checurile si legaturile cu paginile sterse, din cate stiu eu nu.

| Pozitivciik a răspuns:

Trebuie sa stergi istoricul tot adica pe tot timpul, eu tot asa patzesc si cit am cautat alt ceva nu am gasit, si dupa fiecare cautare si daca vrei sa stergi apoi bifezi aproximativ toate acelea pentru a fi stersa, alt ceva nu este inca asa ca nici nu ezita sa cauti!
Succes!

| foxsilver a răspuns:

N-o sa mai existe nimic in istoric, deci nimeni nu va putea vedea pe ce site-uri ai intrat.

| AgathaRo a răspuns:

Stergi istoric-ul si din bara de navigare paginile care le-ai introdus. Apoi nu prea ar mai ramane mare lucru.

| dydav a răspuns:

Recomand modul incognito ai in coltul din dreapta paginii sub X 3 liniute da click pe el si selecteaza ferestra noua incognito sau apesi ctrl+shift+n si ti se va deschide o noua ferestra in care dupa ce o inchizi nu ramane nimic

| cURcUbeUiNnoNcULorI a răspuns:

Nu nu mai ramane nimic daca stergi istoricul, dar poti bine mersii sa folosesti modul incognito.(ctrl+shift+n) funda?

| mariamot a răspuns:

Dai stergere toate datele de navigare si nu o sa vada nimeni nimic! funda?

| biancarebeca a răspuns:

Atata timp cat stergi tot istoricul nu va mai vedea nimeni nimic happy

| MădwMaary a răspuns:

Eu stiam ca nu mai apare pe undeva thinking
Mai verifica si tu, sper ca ti-am fost de ajutor :*!