| doru1ilie1 a întrebat:

Salutare, exista magazin online, situri online de magazine sa cumperi diverse obiecte, de exemplu un stik și să plătești cu telefonul? Plata sa se pună pe factura, ceva asmnator ca încărcai de pe Orange altă cartela si venea plata pe factura.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Exista, la magazinele online a firmelor de telefonie mobila.
Cei care au abonament la firma respectiva pot face unele cumparaturi si cu plata pe factura.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

De ce ai face asta in loc sa platesti prin card sau ramburs? Platesti sume umflate pentru produse mult mai ieftine altundeva.