| DoctorOtker22 a întrebat:

Salutare, folosesc Filmora (program de editat) si am un videoclip de 3 minute si vreau ca acest videoclip sa il lungesc la o ora(adica sa continue videoclipul respectiv pe intervalul de o ora) cum procedez? Si daca stiti si alte programe bune de editat de preferat gratis.

1 răspuns:
| GRYM2 a răspuns:

Dai copy si apoi la final paste si tot asa pana faci o oră si copy dai cu clicl dreapta pe respectivul video sau respectiv a parte si o sa vezi acolo mai multe opțiuni si cauti vopy si apoi la sfârșit dai tot click dreapta si cauti paste