| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, ieri seara am incercat sa ascult muzica si surpiza, nu mai merge sunetul pe laptop din senin, precizez ca folosesc windows 8 dar nu am avut nici o problema de genu pana acuma, laptopu este nou de cateva luni!

4 răspunsuri:
| Petreus_Aura_1975 a răspuns:

Apasa fn-2

| Dey09 a răspuns (pentru Petreus_Aura_1975):

Fn minus 2? in combinatia sta? nu inteleg scuze

| Denisucu27 a răspuns:

Nu se poate trebuie sa fie o greseala ori e dat sonorul la minim ori e alta problema cu placa de sunet.

| Dey09 a răspuns (pentru Denisucu27):

Pai am lasat laptopu deschis pe bar si am plecat, si cred ca si-a bagat nasu cineva, ca nu am mai patit asa ceva nicioadata, volumu este la maxim