| Dukey a întrebat:

Salutare. Imi poate explica cineva de ce cand pun muzica pe stick nu ramane salvata pe el sau raman cateva melodii salvate din cate am copiat pe el?

Răspuns Câştigător
| Algo098 a răspuns:

E stickul uzat, nu mai suporta scrierea in unele zone si prin urmare trebuie cumparat un stick nou.

2 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Cel mai probabil ai stick cu capacitate falsa. Adica iti arata ca are de exemplu 16 GB insa reali sunt 2GB utilizabili, iar atunci cand copiezi fisierele se vor rescrie automat in spatiul ala mic, ducand astfel la coruperea lor.

| Raimondo99 a răspuns:

Poate nu ai destula memorie pe stick, sau e pe duca.