| CosteaVlad a întrebat:

Salutare,
Îmi puteți recomanda o aplicație pentru Android cu care să pot asculta muzică de pe YouTube și cu ecranul stins? Toate cele pe care le-am găsit în Magazin Play nu merg cu ecranul stins.
Mulțumesc mult,
Vlad.

Răspuns Câştigător
| Ionescu_Adrian_1990 a răspuns:

Vidmate sau snaptube caută pe google

| CosteaVlad explică (pentru Ionescu_Adrian_1990):

"caută pe Google" e răspunsul ce m-a ajutat într-un final. laughing Am găsit o aplicație, New Pipe, prin F-Droid, care merge fix așa cum vreau! E super tare! happy

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra in setarile de mod economic si seteaza aplicatia de redare sa nu se opreasca la stingerea ecranului.
Unele telefoane au setari separate pentru aplicatii, altele au doar diferite moduri de economisire de energie (baterie), iar tu trebuie sa experimentezi cu care setare iti functioneaza.
In orice caz, daca ai setata metode "puternice" de economisire, telefonul va opri toate programele de redare dupa trecerea timpului setat pentru standby.

| IFeelS0Alone a răspuns:

Salut, deschizi Google Chrome, bagi linkul de la melodie sau playlist, dai pe cele 3 puncte din coltul din dreapta sus si bifezi "versiunea de desktop". Dai play la melodie, apesi pe butonul home, tragi de bara de sus si apesi pe butonul play, blochezi telefonul si gata big grin

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Suamp