| Chuck a întrebat:

Salutare. happy

Imi puteti spune si mie un telefon underwater bun? Si pretul lui.

Multumesc.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Brigitta a răspuns:

Depinde ce vrei de la un telefon. Mie nu-mi trebuie camera foto. Am avut tel cu asa ceva performant si nu l-am folosit.
Cred ca Sony Ericsson, Nokia si Samsung sunt cele mai bunahappy

| Brigitta a răspuns:

@rocorobert mersi, frumos din partea ta.
Am citi repede intrebarea si n-am observat ca zice rezistent la apa.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Vrei sa te masturbezi underwater si-ti trebuie vibratzii?

| Chuck explică:

@Crucified_Countess nu am cerut raspunsuri d-astea "smechere". Esti un frustrat "over water". Romania merge prost pentru ca sunt sute, mii, milioane de d-astia ca tine. Trenderi, cluberi (scuze celor care se duc in club si au capul pe umeri), teribilisti.

Crucified_Countess, tu dupa nume esti un mare mare teribilist si vrei sa pari mai destept? Cred ca habar nu ai ce inseamna termenul "crucificat" si habar nu ai cand a fost cineva crucificat.

Nu... acum te intreb si eu pe tine: Daca dai un raspuns ca asta, esti mai smecher? Esti mai pupincurist? Te vor placea restul userilor pentru ca ai "simtul umorului"?

P. S.: Esti reusit amice. Iti prezic un viitor fenomenal.

Salut si, scuze celorlalti pentru "dreptul la replica". Nu prea trebuia sa le raspund tuturor ratatilor dar, m-am cam saturat de ei. Generatia "I'm now available".

| westcoast a răspuns:

Nokia 3270 este rezistent la apa si praf...Telefonul este certificat IP54. Certificarea IP se refera la rezistenta la praf si apa. Prima cifra, 5, inseamna ca telefonul este rezistent chiar si la praful mai fin, care nu ii va afecta functionarea in cazul in care va patrunde in interiorul carcasei, iar cifra 4 inseamna ca este rezistent la stropii de apa, dar nu subacvatic cu totul, asa cum poate si-ar dorii unii.

| teodeny a răspuns:

Vertu sx o suta.doua mii euro