| Sarcopt a întrebat:

Îmi tot apare la mail "Parola pentru server s-a schimbat. Introduceți noua parolă" şi indiferent ce parolă introduc nu e bună. O folosesc pe aplicația telefonului şi nu şriu ce trebuie să-i fac.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problemele tehnice sunt in toata lumea din cate am observat, pe ziua de astazi, asteapta sa isi revina.

| Sarcopt explică:

Am băgat parola de la mail şi văd că şi-a revenit, nu am idee de ce tot îmi cerea parola.

| Felicia_Maria_Mititean_1946 a răspuns (pentru Sarcopt):

De câteva săptămâni bune mi se cere sa introduc parola și orice parola am introdus niciun a nu a fost buna.Ce pot sa mai fac? Răspunsul este de fiecare data "conectarea a esuat"

| Sarcopt explică:

Eu am introdus parola pe care o am la mail şi văd că nu mai îmi cere să mă loghez. Numai cănd găsesc wi-fi nou îmi apare treaba asta.

| adrianwebdev a răspuns:

Daca te referi la Yahoo mail si eu am probleme cu conectarea acum, au ei ceva probleme tehnice.