| ktalyn178 a întrebat:

Salutare!

In aprilie am facut un abonament, la Vodafone, pe 2 ani. doar ca a inceput sa nu`mi mai ajunga banii sa platesc factura...

Cand am facut abonamentu am luat si un telefon...
Acum vreau sa reziliez contractul, sau sa fac cumva sa nu mai platesc abonamentul, le dau si telu` inapoi numai sa nu mai platesc...

Este posibil?
Sau alte solutii?

Răspuns Câştigător
| camitza_1621 a răspuns:

Da poti sal reziliezi da trebuie sa platesti telu... fundita

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate rezilia, dar trebuie sa platesti o despagubire conform contractului. Citeste contractul ori du-te la un magazin Vodafone si o sa afli detalii precise. Succes si numai bine!