| Ǿxarù_Ǿxarù_1996 a întrebat:

Incerc de cateva zile si nu reusesc sa configurez scriptul SocioQuiz! Il introduc, totul bine si frumos pe prima pagina imi parre "Some error occurred! Please contact admin or try again later" iar cand intru /install.php apare o pagina goala! Aveti idee de ce imi apare asa? si am incercat diverse hosturi...

2 răspunsuri:
| Dani_Daniel_1988 a răspuns:

Salut te ajut eu, dar la schimb cu un tutorial care sa fac o firma de boost pentru cs

| Ǿxarù_Ǿxarù_1996 explică (pentru Dani_Daniel_1988):

Chiar m-ai nimerit! sigur ca da intra pe mine si scrie-mi ceva facebook.com/oxylabutoane!