| DeyCj a întrebat:

Salutare.La ce preț ați evalua următorul sistem?
Procesor AMD Athlon IIX2 3Gz soket am3
Placă de bază ECS Gforce 7050 M-M v2 cu BIOS upgradat pentru a suporta procesorul pe AM3(placa de bază e AM2) RADID v1
Placă video Nvidia Gforce9050 GT 512 mb PCi-E 128 biți
Ram DDR2 2X 2 GB Zeppelin/800mz
Carcasă cu sursă de 450W no name
Hard disc 2X80 Gb SATAI( Western 80Gb + Seagate 80 Gb)
Eu l-am evaluat la 600 RON.Voi ce părere aveți?
Mulțumsc anticipat

Răspuns Câştigător
| Lionis a răspuns:

Pai undeva la 600-700 ron, aceea plac video este cam slabuta, procesorul este foarte bun, placa de baza se situeaza undeva la 150-180 ron ( daca nu ii face-ai upgrade era mai ieftina ), memoria ram, mai ales ca este ddr2 (ddr 2 e scump ca nu se mai face), face cam 150 lei si aia, hardurile, la fel si ele sunt vechi, undeva la 100-130 lei amandoua.

Eu zic sa-l dai cu 650 ron.

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La un 50 ml de Jagermeister

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 500-600 zic eu dar poti sa pui un pret mai mare daca vrei sa il vinzi sa ai de unde sa scazi

| tr3ig a răspuns:

Daca as avea bani ti-as da 4 jumate pe el. fara misto acum nu am nimic cu tine dar nu mai au valoare astea second. mai ales daca nu dai nici garantie la el

Răspuns utilizator avertizat