| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, la LG G3 este vreo aplicatie pentru a se putea gasi telefonul in caz de este pierdut sau furat?
Cum este la Samsung.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, există și se numește Cerberus.

| Roxin a răspuns (pentru OnuOnulică):

Aia e o aplicatie din magazin Play, foarte slaba. Daca telefonul este resetat, aplicatia se sterge, nu e predefinita. Probabil si tu raspunzi pentru titlu...
Ce a ajuns site-ul asta...

| OnuOnulică a răspuns (pentru Roxin):

Înainte să comentezi și să afirmi niște lucruri neadevărate informează-te mai bine despre aplicație. Eu folosesc aceea apilcație și e una din cele mai bune chiar și în 2016.