| Robert_Florin_1993_Y6LI a întrebat:

Salutare la toata lumea, vin si eu cu o problema intalnita recent la windows 10 si anume, imi sta disk-ul 100% incarcat mereu dar nu stiu de ce ca nu folosesc nimic ca sa il incarce asa. M-am uitat si pe net sa vad daca exista solutii multi spuneau ca ar fi de la serviciu (Superfetch) dar nu e am sa va las si o poza cam cum ar sta va rog sa ma ajutati cu o solutie.

https://imgur.com/a/438Vn

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Instaleaza un win 10 care nu este beta... din pacate aceqsi cheatie am si eu

| Robert_Florin_1993_Y6LI explică (pentru Crackman):

Nu e beta e original l-am cumparat acum o saptamna am dat cam 500 lei

| alexboss2020 a răspuns:

Inchide steam-ul debifeaza optiunea porneste odata cu windows-ul!

Răspuns utilizator avertizat