| CeVorbestiMa a întrebat:

Salutare la toti.Am instalat ceva ce nu ar fi trebuit,acum daca las orice pagina deschisa pe chrome o vreme, aceasta se schimba intr-o pagina de pariuri si 18+ ..sau nici nu trebuie sa am chrome-ul deschis ca sa apara paginile acelea din senin.Am dezinstalat tot ce parea suspect dar nu am scapat.Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai pc-ul virusat, reinstaleaza Windows cu formatare partitie! Bafta!

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, ai malware descarca malwarebytes anti-malware de aici da pe free :https://www.malwarebytes.com/mwb-download/ descarca instaleaza reporneste calculatorul imidiat ce porneste cu tastele sus jos du-te la safe mode selecteaza cu enter asteapta iar dupa aceia scaneaza toate partitiile malwarebytes si sterge ce gaseste ai grija sa nu fie vreun fisier vital sistemului de operare apoi da restart si sterge datele de navigare din browser