| Cristi109 a întrebat:

Salutare la toti, am o problema. Am un SmarthPhone si vreau sa imi descarc un joc de pe Magazin Play, apas pe "Instalati" si nu mi se descarca si pot sta toata ziua sa astept sa mi se instaleze in telefon si nu se instaleaza. Va rog spuneti-mi de ce nu merge si spuneti-mi cum fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Esti sigur ca ai apasat se se instaleze cand aveai internetul pornit sau mai aveai MB suficienti sa descarci aplicatia? Daca nu ai internetul pornit nu se poate downloada sau daca il opresti imediat dupa ce ai apasat "Instalati" si trebuie sa verifici daca mai ai MB suficienti pentru a descarca aplicatia.O zi buna!

| Cristi109 explică (pentru suMRed34):

Aveam internetul pornit si aveam destula memorie pentru joc.