| shaytanpk a întrebat:

Salutare lume! Am si eu o problema, o voi detalia pentru ca e ceva mai dificil de rezolvat! Eram intr-un joc(path of exile)cu baieti, pe skype si dintr-o data mi s-a facut ecranu in dungi si nu mai puteam face nimic.Am inchis pc, iar a 2 zii cand sa il pornesc, nu mai intra in windows(se termina de incarcat, windows 7 iar dupa era ecranul negru).Pot intra in bios sau in safe mode fara probleme.Am placa asta de un 1an si ceva, nu am avut probleme cu ea pana acum, NIMIC! Este o placa de 1GB 256biti dd5.Mi-am reinstalat windows-ul si am pus toate programele tot, iar la final cand sa pun driver-ul pentru placa video(de pe cd ei original)imi cere sa dau restart si din nou aceeasi poveste.Am pus monitorul pe placa de baza si merge...Nu stiu ce sa fac, cum sa procedezthinking Daca aveti solutia dau fundita si un mare multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eventual un test pe placa video ar fi indicat :) Hiren's BootCD are niste utilitare de testat bune..sau http://www.passmark.com/products/index.htm descarca burnin test 7.0