| Bogdy2k a întrebat:

Salutare, ma intereseaza si pe mine un program pentru windows 8 care afiseaza diverse informatii in mare parte temperatura procesorului, placii video, etc, dar acesta sa ramana in "pinned" adica si daca sunt in ceva joc spre ex. hud'ul sa ramana. Un mic ex (((Stanga sus))): https://m.youtube.com/watch?v=g5Sz70JbKbM

Răspuns Câştigător
| horseey a răspuns:

Foloseste MSI Afterburner ca sa vezi informatiile si Rivaturner Statistics pentru a vedea informatiile in timp ce esti in joc. In videoclip tipul a folosit programele astea.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă Specy de aici:
https://www.piriform.com/speccy/download
e gratuit exclusiv pentru uz personal.
Ca să-ți afișeze indicatoarele în tray(așa cum dorești) trebuie să interii în setări și să setezi de acolo.Succes

| Bogdy2k explică (pentru DeyCj):

In locul acestuia as putea folosi programul furnizat de Lavalys, EVEREST, este mult mai complex, dar eu doresc exact ca in video. Recent mi-am cumparat un Asus ROG si un coolerpad Cooler Master, si vreau sa vad cum se descurca aman2 "live" in jocuri. Va multumesc mult amandurora pentru raspunsuri.