| Gamingx61 a întrebat:

Salutare, ma poate cineva ajuta?
De ieri facebookul imi apare asa, am sters cache-ul, cookie, am incercat alt browser(mozilla) dar tot asa apare. ce sa-i fac?

http://gyazo.com/1833cb77e38d750cc675ac9029862e7d

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Data si ora ai verificato si tu sa fie correcte.

| itsoft a răspuns:

Atunci incerca sa dai un scan cu adwcleaner. sau daca nu reusesti cautama pe Skype:adryano2411 sau mess:itsoft_2011

| Gamingx61 explică (pentru itsoft):

Am scanat, am curatat dar tot asa. am incercat si pe IE dar nici macar acolo nu merge, aceeasi chestie...

| Gamingx61 explică (pentru itsoft):

Gata, am rezolvat. Mersi pentru ajutor happy

| HMike a răspuns:

1.Dati reboot la calculator
2.Fii mai cu capu ca browseru e de vina
3. poate ti s-a scos putin mufa de net laughing
4.Foloseste opera sau google chrome, mozila e praf sau internet explorer