| StefanCristiii a întrebat:

Salutare, ma puteti ajuta cu o informatie, unde pot gasi placi video din generatia RTX 2000, pe majoritatea site-urilor de top din Romania stocurile sunt epuizate si nu vor mai aduce. Alta alternativa in afara de OLX sa o cumpar noua, ar exista?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Degeaba mai incerci, nu o vei vedea prea curand, unii spuneau ca abia din martie, sau de anul viitor, vei da de ele si la un pret rezonabil. Daca upgradeul este urgent, mai bine mergi pe un RX 570/580/590

2 răspunsuri:
| 9Florin9 a răspuns:

Incearca pe site-uri din strainatate.

| Andrei73802717159 a răspuns:

Acuma sunt majoritatea epuizate.Incearca pe amazon.de poate gasesti ceva