| Sergiu_Dreghici_1990 a întrebat:

Salutare membri TPU, sunt clasa XII -a si trebuie sa fac un proiect ce circa 20-25 de pagini despre Studiul circuitelor electronice cu diode, ma poate ajuta si pe mine cineva cu un link sau ceva de genu va rog frumos? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SMH a răspuns:

Ai aii 4 pdf-uri. Le-am incarcat acum. Ai 30 de zile sa le descarci, pana expira linkul. ufile.io/3zkka

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Cere'i coordonatorului sa-ti dea sau sa te ajute cu bibliografia.

| Sergiu_Dreghici_1990 explică (pentru SMH):

Mersi mult

| SMH a răspuns (pentru Sergiu_Dreghici_1990):

N-ai pentru ce:p