| Zagod a întrebat:

Mi-am achizitionat acum o saptamana jumatate un laptop ASUS A541N si am observat o problema doar cand sta pe baterie nu si cand este la incarcat. Stau pe Facebook sau pe Youtube de exemplu si se stinge singur. S-a intamplat si pe la 30% baterie si pe la 20%. Dupa l-am pornit din nou si a mers normal. Cand a ajuns la 10% baterie l-am pus la incarcat si totul a mers normal. Cam asta se intampla zilnic? Poate fi de la Windows? Ruleaza pe versiunea trial de 90 de zile Windows 10 Enterprise Evaluation descarcata de pe site-ul celor de la Microsoft. Pareri?

2 răspunsuri:
| Zagod explică:

Cam asa se intampla zilnic. Fara semnul intrebarii...

| AxlRose24 a răspuns:

Mi s-a întâmplat acelasi lucru la laptop, care nu este de acelasi brand. Dupa ceva timp de la cumparare a inceput sa faca la fel ca al tau pana cand a inceput sa mearga doar permanent bagat in priza. Mai apoi nu s-a mai incarcat deloc si a trebuit sa iau un incarcator nou. Nu stiu ce sa spun in cazul tau tinand cont ca il ai de o saptamana.