| mary2020 a întrebat:

Salutare!
Mi-am Luat de curand un telefon Vodafone Smart 3 si nu pot sa ma conectez la net pentru ca n-am wifi la router.Se poate sa ma conectez la net prin cablu usb, daca se poate va rog sa-mi spuneti ca ma chinui de cateva zile dar nu reusesc!
Funda pentru cine ma ajuuta

Răspuns Câştigător
| uninvited66 a răspuns:

Http://www.emag.ro/router-wireless-n-tp-link-tl-wr740n/pd/EN772BBBM/, usor de configurat. Bagi cablurile necesare net si lan, si sa mearga netul + sa emita wireless, intri pe net scrii sus la adresa http://192.168.0.1, si cauti pe acolo MAC Clone. dai ala dai save si gata. Nu necisita nici un program

| mary2020 explică (pentru uninvited66):

Dar nu sti daca pot sa ma conectez la net cu cablu de date?

1 răspuns: