| LimFao a întrebat:

Salutare. Mi-am luat Samsung galaxy mini si am bagat niste muzica pe el. Cum sterg melodiile? Daca le deschid mi le reda nu are nicio optiune adica sa o trimit. Care ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| G3ollino a răspuns:

Si eu am acelasi telefon! [Samsung Galaxy MiNi] Deci intri in folderul fisierele mele si dai unde scrie " bluetooth" acolo gasesti toata pozele, imaginile si toate melodiile tale! Ca sa trimiti o melodie tii apasat pe melodii respectiva pana iti apare cava... dupa aia dai pe partajare.si o sa iti apara acolo. bluetooth! Sper ca ti-am fost de folos:* O zii bunahappy

2 răspunsuri:
| MarinaInna a răspuns:

Dai.la Galery stare memorie si acolo iti da la ce vrei sa vezi dai la sunete si stergi de acolo ce vrei... sper ca te-am ajutat

| alin_9757 a răspuns:

Salut! vrei sa stii cum stergi?
deci. daca vrei sa stergi o melodie ti apasat cu degetul pe ea si iti apare.acolo stergere redare trimitere etc si dai stergere