| Sarcopt a întrebat:

Mi-am luat un TV nou cu (diagonala de 101) şi nu îmi place cum se vede cănd îi fac screen mirroring, dacă folosesc smart view se vede perfect. Mai am un TV (diagonala de 80) la care se vede bine cănd fac screen mirroring, care ar fi problema? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Youtube, ca sa se vada bine, dai calitatea videoclip, bine, asta in functie si de internetul pe care il ai, pentru ca, la un internet slab este foarte posibil sa iti dea direct 480p in loc de 720p-hd, sau 1080p - fhd. Posibil sa fie si televizorul, parca lui mai slabuta, sau incearca sa vezi daca se poate face update/upgrade de soft, direct din meniul tv-ului tau, update/upgrade oferit autorizat de acea firma in cauza!

2 răspunsuri:
| Glasshead a răspuns:

E din cauza telefonului tau deoarece inb telefon ai optiunea sa schimbi rezolutia.

| Sarcopt explică (pentru Glasshead):

Ai idee cum pot schimba rezoluția? Mulțumesc