| Dumitrescu_Marius_1995 a întrebat:

Salutare!
Mi-am uitat parola la laptop si nu stiu ce sa fac...un sfat, ceva?
Nu mai pot sa-l aprind.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Parola e la sistemul de operare sau e parolă generală puse din BIOS sau pe hard disc?
Contează, și în funcție de asta o să încerc să te ajut.Succes

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sfat, nu mai pune parole daca esti scurt de minte, sau noteza-le!

| Dumitrescu_Marius_1995 explică (pentru K0sti):

Nu-i laptop-ul meu...am nevoie de un sfat, nu de toate prostiile tale.
Nu inteleg, la ce te bagi, asa daca nu ai un raspuns?

| K0sti a răspuns (pentru Dumitrescu_Marius_1995):

"Mi-am uitat parola la laptop si nu stiu ce sa fac"...ti-ai uitat parola altuia, sau cum? laughing
De fapt nici nu are importanta al cui e, ceea ce am spus mai sus, e valbil pentru oricine!

Si ca sfat, daca e pe BIOS, poti sa-l faci obiect de muzeu, daca e pe Windows, ai tutoriale pe Google! Succesuri!

| Dumitrescu_Marius_1995 explică (pentru K0sti):

Hai,ca n-am chef sa ma cert cu tine!
Pastreaza-ti ideile "creative" pentru tine.
Multumesc mult!

| K0sti a răspuns (pentru Dumitrescu_Marius_1995):

Pai cine a spus ca ne certam...
Eu doar va atrag atentia ca sunteti bazauci! Asa prieteneste!

| Dumitrescu_Marius_1995 explică (pentru K0sti):

Bine,bine!
O seara buna!

| K0sti a răspuns (pentru Dumitrescu_Marius_1995):

Mersi la fel!

PS: Si specifica si tu unde e parola aia! Amanuntele fac diferenta!

| alexandrualind a răspuns:

Sa fiu seriosbig grineci trebuie sa iti reinstalezi windowsul si iti promit eu ca va fi bine!

| Bionicle a răspuns:

Aoleu.oribil.Trebuie sa il duci la careva la magazine de calculatoare care le si repara ca sa ti-l ajute.