| andi456 a întrebat:

Salutare mi ati putea spune si mie cum instalez cu totul un sistem ios(chiar si o versiune mai veche nu conteaza) pe un Samsung galaxy young 2?

Răspuns Câştigător
| CodeNameAlpha a răspuns:

Sunt "vrajeli" de tot felul.
Am vazut si (imitatie de) Windows 10 pentru Android.

Nu crede tot de pe internet, acolo poti gasi si filmulet despre "perpetum mobile", care scoate curent din prelngitor, fara sa fie conectat la priza... tongue

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu se poate, nu sunt compatibile partile electronice (hardware-ul).

| flixbuster a răspuns:

Apple iOS merge doar pe dispozitive Apple iPhone.

| andi456 explică (pentru flixbuster):

Pai eu am vazut pe net ca poti instala ios 11 pe Samsung!
p.s.:crede-ma stiu sa recunosc un launcher cand il vad, si ala nu era launcher

| CodeNameAlpha a răspuns (pentru andi456):

Exista posibilitatea de a instala orice fel de sistem de operare pe orice tip de dispozitiv (daca videoclipul nu este fake, omul care l-a facut este un geniu, nu zic ca este imposibil dar este putin probabil, si daca este adevarat iti dai seama ca nu are cum sa il puna pe internet, deoarece ar intra la puscarie, nu ai voie sa modifici ios-ul) Sisteme Apple functioneaza total diferit fata de cele Android, de accea zic ca este putin probabil.

| CodeNameAlpha a răspuns (pentru andi456):

Sunt "vrajeli" de tot felul.
Am vazut si (imitatie de) Windows 10 pentru Android.

Nu crede tot de pe internet, acolo poti gasi si filmulet despre "perpetum mobile", care scoate curent din prelngitor, fara sa fie conectat la priza... tongue