| Guest10 a întrebat:

Mi se pare interesant acest laptop. Nu mă prea știu la laptop-uri.
Ce îmi puteți zice despre el?

Laptop ACER Aspire 5 A515-55, Intel Core i5-1035G1 pana la 3. 6GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512GB, Intel UHD Graphics, Free DOS.

As vrea să-mi ofere:
-viteza de lucru
-autonomie a bateriei bunicica (vreo 4h)
-Sa pot juca ceva jocuri pe el gen GTA, Fifa 16 în mai mult de 60fps... Sa meargă foarte bine.
Recomandați?

Răspuns Câştigător
| marinaru777 a răspuns:

Fara placa video dedicata e praf la jocuri

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Fifa poate dar gta merge pe mediu. Vrei jocuri, urci la 4000 si iei un Asus tuf cu placa dedicata.

| SLexuS a răspuns:

Nu are placa video dedicata, mai mult de gta v in 40 fps pe low nu o sa iti duca.