| PVAAVU a întrebat:

Salutare.Nu pot urmări profiluri pe Instagram nici în aplicație nici în browser.În aplicație apăs pe buton și apare,după caz "ai solicitat" sau "urmărești/mesaj",dar numărul de urmăriri rămâne același sau crește iar după ce ies din aplicație și reintru, totul arată fe parcă nu am apăsat "urmărește".M-am logat cu acel cont asociat de Facebook, m-am deconecrat și reconectat.Am încercat browserul dar la un moment dat nu a mai mers.În browser apăs butonul de urmărire dar nu merge.Soluții?

1 răspuns:
| Aby123 a răspuns:

Glichuri faptul ca-ti da mai mereu numarul de urmariri gresit, mi s-a intamplat, cand ai dat follow ai inceput sa-i urmaresti, nu-ti fa griji e doar ceva vizual.