| Ferii a întrebat:

Salutare, nu știți o aplicație pe care se poate pune ca widget sa îți arate câti GB de date mobile ai?

Răspuns Câştigător
| NumeComun1337x a răspuns:

Salut, din experienta mea proprie, n-am gasit nici un widget de genu, (banuiesc ca aplicatia n-are cum sa solicite la Orange sau la cine esti tu un raport non stop gen cum suni tu la 333 ca sa vezi ex), DAR am gasit o aplicatie care imi arata cat net consum zilnic, chiar si pe secunda se numeste NetSpeed Indicator: Internet Speed Meter, e pe magazin play autorul fiind Nisarg Jhaveri. Iti sugerez sa incerci aia.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Aplicatie care sa-ti spuna cat net mai ai nu exista dar trebuie sa existe aplicatii care iti arata cat net ai consumat in intervalul selectat de tine. Poti vedea asta chiar din meniul telefonului.