| costin517 a întrebat:

(nu vreau sa fac reclama) Ce parere aveti de site-ul zelix.ro? Am vazut acolo un laptop destul de fain, dar nu stiu daca sa am incredere, ca site-ul pare cam dubios.
A mai cumparat cineva de acolo?
Stie cineva daca e teapa sau e pe bune?

2 răspunsuri:
| YoannahKlaudia a răspuns:

Buna! Nu stiu ce sa iti spun despre acest site dar cel mai bine cauta laptopul respectiv in magazin ca sa eviti orice problema. Daca vrei neaparat sa dai comanda de pe net iti sugerez eMAG, aparent sunt si niste reduceri : http://www.emag.ro/laptopuri/l
Bafta la cumparaturi! :*

| Gu4rdi4n a răspuns:

Salut! E o companie micuta cea care il detine. Cel mai bine ar fi sa achizitionezi de la magazine mari: eMAG, evomag, marketonline, azerty sau mediadot. Cu ei stii sigur ca nu dau faliment in perioada urmatoare iar pe partea de post vanzare/garantii stau foarte bine.