| Dominicc a întrebat:

Salutare, o intrebare in legatura cu un laptop care vreaus a il iau.

Eu folosesc mult Photoshopul, cu designul, deci pentru asta il iau in special, programe de grafica. Photoshop, corel.

Am un laptop cu 2 gb ram, procesor dual cor de 2, 2 si placa video integrata. Windows pe 32, 7. Ideea e ca nu mai face fata la designuri mari, merge in reluare, si mi se mai blocheaza (laptopul).

Laptopul acesta mi se pare destul de bun http://www.emag.ro/......DPK3JBBBM/

Si este si la un pret care imi permit acum. Vroiam ceva la 17 maxim dar daca l-am gasit pe asta asa, am zis ca il iau.

As vrea sa va cer o parere, daca ziceti ca e bun Cu I3, ca placa video am vazut ca e dedicata si are 6 gb ram. Deci ar trebui sa imi mearga mult mai bine decat laptopul actual. Nu?

Cineva care se pricepe cat de cat la astea, imi poate spune o parere?

Eu zic ca e destul pentru ceea ce fac eu. Nu am sa investesc mai mult deocamdata.

Numai bine!

Răspuns Câştigător
| SorinLebron1981 a răspuns:

Pentru photoshop este mai mult decat de ajuns. Vezi ca poate e la promotie azi http://bit.ly/1jBAsmK