| HerrAdrian a întrebat:

Salutare, o parere despre iphone 8Plus? Cameră, etc!

2 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Practic un iphone x doar ca arata diferit.Eu il prefer asa fiindca e si mai ieftin dar inca are si senzorul de amprenta.Ca performanta si cum se misca nu prea ai ce sa te plangi cativa ani buni.Camera este foarte buna, evident e putin mai slaba decat un iphone 11 sau s10 dar e ok.

| ISmokeAir55 a răspuns:

E un telefon bun, dar mie mi se pare ca e prea mare si are marginile prea mari. nu stiu cum sunt preturile dar mai bine mergi pe un iphone xr sau x daca iti permiti. dar daca nu nu o sa ai probleme cu performanta si camera