| AidDja a întrebat:

Salutare,

Pentru activitatea de foto video la evenimente, imi puteti recomanda de ce camere video, aparate foto, obiective, microfoane, laptopuri, progragrame de editare, etc as avea nevoie?

In principiu as vrea ca totul sa fie de calitate, indiferent de cost.

Va multumesc!

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Ai nevoie in primul rand de talent si acela nu se cumpara indiferent de cati bani ai.

| AidDja explică (pentru xerxes1):

Si raspunsul la intrebare? Cu astfel de raspunsuri, mai bine te abti.

| xerxes1 a răspuns (pentru AidDja):

Abtii cu doi i.

| StefanE2019 a răspuns:

Sony FDR-AX43
Sony A7III
Asus ROG Zephyrus G14
Premiere Pro, After Effects, Photoshop

Dar degeaba ai toate astea in cazul in care nu te pricepi la ceea ce faci