| adelin0577 a întrebat:

Salutare. Pot reincarca cartusul imprimantei, cu cerneala neagra? (Nu, nu e speciala pentru imprimanta, e o cerneala normala)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca tot nu esti dispus sa dai bani pe un cartus nou (si te inteleg ca nici eu nu as da) poti merge la un service sa il umple pe cel vechi. Garantat iesi cu 50% mai ieftin.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti incerca. Dar cel mai sigur n-o sa functioneze si o sa ai nevoie de alte cartuse, probabil si alta imprimanta.

| Wr3nch a răspuns:

Doar daca vrei sa iti strici imprimanta ca sa ai motiv sa cumperi alta laughing

| Panamax a răspuns:

Bineinteles ca poti.
Doar ca nu o sa mai functioneze.

| andreiminion a răspuns:

Te poti duce cu cartusul vechi la un service pentru al umple.